0532 326 4532  •  ANADOLU EXPRESS®  0850 888 2728

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün başarılı simleri arasında yer alan İstanbul evden eve nakliyat şirketleri ile tüm eşyalarınızı istediğiniz adrese güven içerisinde taşıyabilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışı ile ön plana çıkan nakliyat şirketimiz istediğiniz alanda taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Okul, hastane, konut, fabrika ve benzeri alanlarda ilaçlama hizmeti sağlayan evden eve nakliye servisi en ideal fiyat aralığından da yararlanmanıza fırsat tanımaktadır. İstanbul evden eve nakliye firması tarafından mekanda yer alan eşyaların kaplamış olduğu alan belirlenmektedir. Bu adım sonrasında eşyaların miktarına ve cinsine göre hangi tür ambalajların kullanılacağı konusunda planlama yapılmaktadır. Personel ve araç seçiminin gerçekleştirilmesinin ardından taşınma işlemlerine geçilmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat 

Profesyonel hizmet anlayışına sahip olan İstanbul evden eve nakliyat şirketleri uzun yıllardan beri birinci sınıf kalitede ilaçlama hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Profesyonel hizmet kalitesi sayesinde sahip olduğu profilini sürekli yenileyen İstanbul evden eve nakliyat şirketi sektörün tüm gelişmelerini de yakından takip etmektedir. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan nakliyat şirketimiz modern teknolojiyi yakından takip etmektedir. Yenilikçi ve köklü sloganı ile tanınan İstanbul evden eve nakliyat firması bu zamana kadar birçok başarılı çalışmaya imza atmıştır.

Müşterilerinden gelen çağrı taleplerine kısa zaman zarfı içerisinde yanıt veren Anadolu Express şirketleri şimdi alanında uzman personeller dahilinde siz değerli müşterilerine hizmet sunmayı bekliyor. Nakliyat firmasının sunmuş olduğu hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul evden eve nakliyat firması

İstanbul evden eve nakliyat

Anadolu Express Nakliyat

Anadolu Express Nakliyat Evden Eve Nakliyat 1979 yılında Ali Osman ÜNAL tarafında İstanbul merkezli kurulmuş kurumsal bir aile şirketidir.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

    

7/24 Ulaşım

Günün her saati bizi arayıp teklif alabilirsiniz.

Bizden Teklif İsteyin

İletişim Formu

İletişim

Zümrütevler Mah. Can Sokak No:21/5   Maltepe/İstanbul

  anadoluexpress1979 (@) gmail.com