0532 326 4532  •  ANADOLU EXPRESS®  0850 888 2728

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmeti için güvenilir firmalarla çalışmak oldukça önemlidir. Eşyaların evden evde taşınmasından ziyade, hiçbir eşyanın zarar görmemesi ve düzenli olarak taşınması, hizmeti alan kişiler için öncelikli husustur.

İstanbul evden eve nakliyat konusunda birçok şirket ya da firma bulunsa da referansları iyi ve bu işi deneyimli şekilde yapan uzman kişilerle çalışmak, İstanbul evden eve nakliyat için gerekmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları, her firmada farklı olabilmektedir.

Fiyat farklılıklarının sebepleri ise:

 • Firmanın fiyat prosedürü,
 • Evden eve olan mesafe,
 • Evden eve nakliyat fiyatları kapsamında firmanın verdiği hizmet,
 • Eşyaların zarar görmemesini sağlayacak titizliğe sahip olunması,
 • Firmanın evden eve nakliyat ve İstanbul eşya taşıma konusundaki profesyonelliği,
 • Firmanın ne zamandır hizmet verdiği,
 • Çalışanların deneyimi,
 • Firmanın prensipleri olması ve belirtilen saatte eşya taşıma işinin başlayıp, belirtilen saatte tamamlanması gibi hizmetler, fiyatları belirlemektedir.

Şehir içi eşya taşıma konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, nakliyat firmasını seçerken titiz davranmaktır. Eşyaların zarar görmemesi ve titizlikle taşınması bu aşamada oldukça önemlidir. Firmanın fiyatları ve talep ettikleri hakkında baştan dürüst şekilde bilgi vermesi, eşyaları taşınan kişiler için ekstra masraf çıkmaması adına oldukça önemlidir.

Şehiriçi nakliyat fiyatlarının her merkezde farklı olmasının sebebi başta kalitedir. Bununla beraber eşyaları taşınacak olan kişi, eşyaların paketlenmesini talep ediyor mu, eşya sayısı ve evler arası mesafe bu aşamada oldukça önem teşkil etmektedir.

Şehir içi nakliyat fiyatları

Her nakliyat firmasının farklı fiyat prosedürü ve farklı hizmetleri vardır. Bu sebeple de her firmanın talep ettiği fiyat farklıdır. Bu sebeple de standart bir fiyat vermek doğru olmamaktadır. Taşınacak eşya sayısı, evin kaçıncı katta olduğu, eşyalar taşınırken toplanıp toplanmayacağı, evden eve mesafenin ne kadar olduğu gibi konular nakliyat fiyatlarını etkilemektedir. Bu sebeple de standart bir fiyat verilmesi doğru değildir. Bununla beraber, kişilerin İstanbul evden eve nakliyat konusunda fiyattan ziyade verilen hizmeti araştırması daha önemlidir.

Eşyaların zarar görmemesi ya da belirtilen saatte taşınma işleminin gerçekleştirilmesi bu aşamada en önemli husustur.

Evi taşınan kişinin hizmet memnun kalması ve İstanbul evden eve nakliyat konusunda bizim firmamızı seçmesinden hiçbir şekilde pişman olmaması bu aşamada önceliğimizdir.

İstanbul evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat konusunda dikkat edilecek konular

 • Eşyaların taşınmasının ne kadar özenle yapıldığı,
 • Firma ya da kurumun evden eve nakliyat işi ne zamandır yaptığı ve bu konuda verdiği hizmet süresi,
 • Çalışan kişilerin evden eve nakliyat konusunda ne kadar deneyimli olduğu,
 • Evden eve nakliyatın profesyonel bir iş olarak algılanıp algılanmadığı,
 • İstanbul evden eve nakliyat için o firmayı seçmiş diğer kişilerin referansları,
 • Nakliyat işinin temiz ve düzenli yapılıp yapılmadığı,

Fiyat konusunda nelerin dahil olup olmadığının evden eve nakliyat kapsamında baştan konuşulması gibi faktörlere dikkat edilmelidir.


 İstanbul evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gerekenler

İstanbul, birçok nakliyat firmasının bulunduğu büyük bir şehirdir. Nakliyat firmalarının yeni kurulması ya da yalnızca ticari amaçlarla bu mesleği yapması, birçok şikayet ve davanın açılmasına yol açmıştır. Bu sebeple İstanbul için evden eve nakliyat firması seçerken ilk olarak firmanın güvenilirliği dikkate alınmalıdır. Güvenilir ve deneyimli firmalarla çalışmak, eşyaların zarar görmemesine ve taşınma telaşı sırasında daha fazla strese girmemek adına oldukça önemlidir.


Şehir içi nakliyat fiyatları en uygun Anadolu Express’de

Evden eve taşımacılık ve şehir içi nakliyat hizmetleriyle Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet gösteren Anadolu Express Nakliyat, en uygun taşımacılık fiyatları sunarak, vatandaşın ev ofis parca eşya nakliyatını güvenle sağlıyor.

Şehir içi nakliyat işleri ve fiyatları artık gözünüzde büyümesin; Türkiye’nin 81 ilinde evden eve taşımacılık, şehir içi ve şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı ile eşya depolama hizmeti veren Anadolu Express Nakliyat, bütçenize uygun fiyatlar sunuyor. İl veya ilçe sınırlaması olmadan rotayı müşterilerin belirlediği Anadolu Express Nakliyat’ın piyasanın çok altında verdiği şehir içi nakliyat hizmetlerine www.anadoluexpressnakliyat.com internet sitesinden ulaşabilir ve fiyat/randevu alabilirsiniz.

Şehir içi taşımacılık güven ister

Evinizi taşıma kararı aldığınızda eşyalarınızı güvenle yeni adrese nakletmek hem riskli hem de zor bir süreçtir. Ev veya büro sahiplerinin değerli eşyalarını özenle taşıyacak güvenilir fima sayısı az olduğu için, şehir için nakliyat işlerinde referansı geniş kuruluşların tercih edilmesi tavsiye ediliyor. Özellikle değerli eşyalarınızın güvenliğiyle ilgili tüm sorumluluğu alan Anadolu Express Nakliyat, taşımacılık yapan firmalar arasında en nitelikli işleri gerçekleştiren kurumlar arasında gösteriliyor.

Şehir içi evden eve taşımacılık

Ev, ofis, büro, fuar, banka, parça eşya taşıması ve buna benzer nakliyat işlerinde profesyonel hizmet almak isteyenler, özellikle taşıma esnasında kırılma ve çizilmelerin önüne geçilmesi için firmalardan önlem alınmasını talep ediyor. Anadolu Express Nakliyat şehir içi taşımacılık işlerinde bu tür istenmeyen kazaları önlemek için patpat (kalın naylon) kullanıyor ve tüm eşyalarınızı ambalajla koruma altına alıyor.

Ev hanımlarının özellikle dikkat ettiği hizmet titizliğine özen gösteren profesyonel taşımacılar, ambalajlamada da uzman.

Şehir içinde en hızlı nakliyat

Günlük hayatın koşuşturması içinde ev büro parça eşya taşıma işlerine zaman ayıramayan insanların imdadına şehir içi nakliyat firmaları yetişiyor. Çalışan insanların korkulu rüyası haline gelen ev ofis taşıma, ürün eşya nakliyatı işlerini tam güvenceyle gerçekleştiren Anadolu Express Nakliyat, Türkiye’nin 81 vilayetinde adres ayırt etmeksizin vatandaşın ihriyaçlarını karşılıyor. Özellikle zamanla yarışan müşterilerin “hızlı” taleplerini karşılayan Anadolu Express Nakliyat, hızlı taşımacılık özelliğiyle rariplerinden uzak ara önde.

İstanbul İzmir nakliyat

Geniş araç filosuna sahip olan Anadolu Express Nakliyat, sadece şehir içi nakliyat hizmeti değil, İstanbul İzmir arası evden eve taşımacılık hizmeti de veriyor. Müşteri temsilcisine 7/24 telefonla ulaşarak eşyanız için ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız durumunda aynı gün uygun taşımacılık fiyatları ile ön sözleşme imzalanıyor ve İzmir İstanbul evden eve nakliyat için eşya sigortanız da yapılmış oluyor.


NAKLİYAT İLE İLGİLİ SORULARINIZ

Şehir için nakliyat hakkında merak ettiğiniz tüm soruları www.anadoluexpressnakliyat.com internet adresindeki iletişim bölümünden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Şehir içi nakliyatta ilçeler arası taşımacılık fiyat farkları, aynı ilçede taşımacılık ücretleri, mahalle içi taşımacılık fiyatları hakkında öğrenmek istediğiniz her detay, uzman personelimiz tarafından size verilecektir.

TAŞIMACILIK FİYLATLARI NASIL BELİRLENİYOR?

Şehir içi nakliyat fiyatları belirlenirken, eşyanın çokluğu ve niteliği, adresler arasındaki mesafe hesaplaması, taşımacılık yapan uzman personel sayısı belirleyici oluyor. Ekspertiz sırasında özel talepleriniz varsa bunları iletmeniz veya küçük eşyaları kendiniz kolilemeniz durumunda fiyatlar aşağı/yukarı farklılıklar gösterebiliyor. Değişmeyen tek şey ise Anadolu Express Nakliyat’ın taşıma güvencesi oluyor.

Anadolu Express Nakliyat

Anadolu Express Nakliyat Evden Eve Nakliyat 1979 yılında Ali Osman ÜNAL tarafında İstanbul merkezli kurulmuş kurumsal bir aile şirketidir.

Devamını Oku

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

    

7/24 Ulaşım

Günün her saati bizi arayıp teklif alabilirsiniz.

Bizden Teklif İsteyin

İletişim Formu

İletişim

Zümrütevler Mah. Can Sokak No:21/5   Maltepe/İstanbul

  anadoluexpress1979 (@) gmail.com